Aktualności

28.05.2020r – Boże Ciało już niedługo! Czyli długi weekend na wypoczynek. Zapraszamy Was do Selment Resort, zrelaksujecie się w otoczeniu pięknej natury, lasów, jezior! Za jedyne 440,00 zł / za osobę!

________________________________________

13.05.2020r – W związku z łagodzeniem obostrzeń, informujemy, że nasza restauracja zostaje ponownie otwarta, jednak ze względu na trwający w niej remont dalej wydajemy posiłki w formie „na wynos”. Za utrudnienia przepraszamy.

_______________________________________

08.05.2020r – Z powodu remontu budynku, z góry przepraszamy za niedogodności.

Oficjalnie jesteśmy również na portalu booking.com, od dzisiaj możecie z łatwością rezerwować pokoje! Kliknij!

________________________________________

06.05.2020r – Oficjalnie od 04.05.2020r jesteśmy otwarci dla naszych Gości – z zachowaniem podstawowych zasad reżimu sanitarnego, dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Maksymalna ilość osób mogąca przebywać w pokojach to 2 osoby – w naszych pokojach typu segment jest to możliwe w konfiguracji 2+2. Na dzień dzisiejszy posiłki wydawane są na wynos, restauracje zgodnie z wydanym rozporządzeniem dnia 02.05.2020r nie mogą jeszcze funkcjonować. Mimo wszystko zapraszamy serdecznie na wypoczynek!

Funkcjonowanie Selment Resort w trakcie epidemii COVID-19:

  1.  Maksymalna liczba Gości Hotelowych w obiekcie: 116 osób.
  2. Na terenie obiektu mogą przebywać tylko osoby zameldowane.
  3. Ograniczenie do minimum czasu przebywania gościa przy recepcji.
  4. W naszym obiekcie dezynfekujemy klucze, terminale płatnicze, klamki, uchwyty, blat recepcji oraz wszystkie inne, często dotykane powierzchnie po każdym Gościu.
  5. Obowiązek noszenia maseczek ochronnych w miejscach ogólnodostępnych (korytarze, klatka schodowa, recepcja) oraz zachowanie dystansu społecznego minimum 2 m.
  6. Po wymeldowaniu, pokój jest gruntowanie wietrzony. Dezynfekowane są wszystkie powierzchnie użytkowe i dotykowe oraz całe wyposażenie znajdujące się w pokoju oraz w łazience (TV, pilot, biurka, szafy, itp.) Pościel, ręczniki są prane.
  7. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 02.05.2020 r. ustanawia się czasowe ograniczenie dotyczące podawania posiłków i napojów gościom siedzącym przy stołach (nie dotyczy realizacji usług polegających na przygotowywaniu i podawaniu żywności na wynos).
  8. W związku z epidemią COVID-19, wszystkie ogólnodostępne pomieszczenia (sauna, siłownia, świetlice, sale konferencyjne) zostają zamknięte do odwołania.
  9. Z kajaków, rowerków wodnych mogą korzystać jednocześnie 2 osoby z wyłączeniem osób zamieszkujących lub gospodarujących wspólnie.