Rezerwacja

535 734 179

selment@selment.com.pl

        Noclegi w Ełku i okolicach to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają w planach wyjazd na Mazury. Ten piękny region wystarczy odwiedzić raz, by zakochać się na całe życie. Aby lepiej poznać uroki pojezierza, trzeba jednak zostać przynajmniej na kilka dni. Warto więc poszukać noclegów w Ełku lub sąsiednich miejscowościach. Hotele w Szeligach są ciekawym pomysłem dla wszystkich, którzy szukają tanich noclegów w Ełku i jego okolicach.
 
Selment Resort znajduje się na uboczu, 5 km od Ełku, i łączy w sobie wszystkie zalety ośrodka wypoczynkowego za miastem. Położony jest na lekkim wzniesieniu nad brzegiem jeziora Selmęt Wielki. W ciszy otaczających ośrodek lasów można nabrać w płuca czystego powietrza, wykąpać się w nieskażonej wodzie jeziora, zachwycić się pięknem krajobrazu i różnorodnością fauny i flory. Noclegi w Szeligach to gwarancja spokojnego snu po cudownie spędzonym dniu.
 
Nie musisz szukać noclegu w Ełku, by znaleźć się w ośrodku doskonale wyposażonym i przystosowanym zarówno do rodzinnego wypoczynku, jak i dla różnych grup dzieci i młodzieży. Poszukującym tanich noclegów w Ełku i okolicach oferujemy 200 miejsc w pokojach 2 , 3 i 4 osobowych z łazienkami. Oprócz noclegów w Szeligach zaproponować możemy dobre zaplecze socjalno-bytowe oraz wszelki potrzebny sprzęt dydaktyczno – wychowawczy. Do dyspozycji gości pozostawiamy : -saunę fińską -bilard siłownia -stoły do gry w tenisa -świetlice -plac zabaw dla dzieci -strzeżoną plażę
 
Selment Resort w Szeligach może zaoferować przejażdżki konno lub bryczką, paintball i strzelanie z broni pneumatycznej, kolonie, obozy dla dzieci i młodzieży, wczasy oraz zielone szkoły.  Okolicę moższ zwiedzić kolejką wąskotorową albo taborem cygańskim. W czasie upałów zapraszamy do naszej kawiarni na pyszne lody. Spragnionym wieczornych rozrywek oddajemy do dyspozycji naszych Gości zadaszony amfiteatr na 250 osób, ze sceną oraz miejscem na ognisko. Organizujemy tam wspaniałe zabawy i pieczenie kiełbasek. Tym, którzy nie wyobrażają sobie wakacji bez uprawiania sportów, proponujemy skorzystanie ze znajdujących się obok hotelu w Szeligach boisk do koszykówki, piłki siatkowej i nożnej.  
SelmentSelment
Selment Selment Selment Selment Selment
Mazury są cudem natury – wybierz nieograniczony kontakt z przyrodą. Tanie Wczasy noclegi w Szeligach i wspaniały wypoczynek w Selment Resort. To wakacje, jakich pragniesz.

Oferty specjalne

Wczasy 7 dniowe

od 564,00 zł

Dojazd własny

Promocja !!!

Wczasy 7 dniowe

od 814,00 zł

Dojazd autokarem

Promocja !!!

Wczasy 14 dniowe

od 1316,00 zł

Dojazd autokarem

Promocja !!!

Wczasy 14 dniowe

od 1066,00 zł

Dojazd własny

Promocja !!!

Kolonie Aktywne

od 1448,00 zł

Aktywne Kolonie

Promocja !!!

Obóz Survivalowy

                                                                                  od 1448,00 zł

                                                                                  Piraci z Mazur

Promocja !!!

Mazurski obóz konny

od 1664,00 zł
Obóz Konny
Promocja !!!

Kurs żeglarski

Obóz i kurs żeglarski

   stopień żeglarza jachtowego

Wycieczka śladami Jana Pawła II

  Augustów-rejs statkiem

Wigry – Klasztor Kamedułów

Wycieczka do Wilna

Wspaniała wycieczka do Wilna

Wycieczka do Św. Lipki i Gierłoży ( Kwatera Hitlera )

Lot balonem

Loty widokowe balonem to niepowtarzalna okazja spojrzenia na świat z innej perspektywy.

Boże Ciało na Mazurach

Weekend – Boże Ciało

na Mazurach

Majówka na Mazurach

Witamy i Zapraszamy

majówka na Mazurach

Zagle,woda,wypoczynek