Kolonie na Mazurach


Mazury to Cud Natury i naprawdę wyjątkowy region, kuszący licznymi rezerwatami przyrody, czystymi wodami jezior i rzek oraz lasami z obfitością różnych gatunków fauny i flory. Zapierające dech w piersiach krajobrazy oraz naturalne i nieskażone środowisko przyrodnicze w połączeniu z gęstą siecią szlaków historycznych, turystycznych i etnograficznych, sprawia, że okolice Ełku są wymarzonym miejscem na kolonie na mazurach .
kolonie mazury
kolonie mazury
kolonie mazury

Podczas pobytu zapewniamy:

  • wyżywienie: 4 posiłki dziennie (śniadanie, kolacja – w formie bufetu szwedzkiego, obiad – serwowany, podwieczorek, )  woda dostępna całą dobę
  • gabinet medyczny w obiekcie;
  • opiekę medyczną pielęgniarki;
  • własną plażę i nadzór ratownika wodnego;
  • możliwość korzystania z boisk do piłki nożnej,  siatkówki, piłki plażowej, siłowni, bilardu, stołów do ping-ponga, piłkarzyków;
  • dostęp do plaży i sprzętów wodnych: kajaków, rowerów wodnych.
  • możliwość skorzystania ze strzelnicy sportowej (strzelanie z broni pneumatyczne, strzelanie z łuków do tarczy).
Dysponujemy 199 miejscami noclegowymi w pokojach 2, 3, 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Teren ośrodka jest duży, ogrodzony, zamykany na noc. Turnusy wypoczynkowe dla dzieci i młodzieży trwają 11 dni.

Posiadamy sale dydaktyczne z dostępem do internetu, wyposażone w sprzęt audio-wideo i pomoce dydaktyczne do zajęć świetlicowych oraz sale do ćwiczeń ruchowych. Na terenie ośrodka znajduje się zadaszone miejsce na ognisko z pieczeniem kiełbasek. Organizujemy także dyskoteki, „Neptunalia, gry i zabawy. Zapraszamy na zwiedzanie miasta i wędrówki piesze. Jesteśmy w stanie zorganizować także paintball (36 zł/os) i ściankę wspinaczkową (15 zł/os).

Organizujemy obozy konne rekreacyjne i doskonalące technikę jazdy

kolonie mazury
kolonie mazury
kolonie mazury
Skontaktuj się z nami już dziś – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, opracujemy program obozu i atrakcje dla Twojej grupy oraz przedstawimy cenę za osobodzień pobytu.

Zapraszamy na kolonie i obozy LATO 2020r.

Katalog lato 2020

Zapisy na obozy i kolonie  tel 535-734-179

rezerwacje e-mail : kolonie@selment.com.pl

Zapisy na obozy i kolonie:  tel – 535-734-179

e-mail: kolonie@selment.com.pl

Zapisy na obozy i kolonie:  tel – 535-734-179

e-mail: kolonie@selment.com.pl

Zapisy na obozy i kolonie:  tel – 535-734-179

e-mail: kolonie@selment.com.pl


Zachęcamy do obejrzenia filmików poniżej –  przedstawiających aktywny wypoczynek w Szeligach k/Ełku