Selment Resort

Selment Resort usytuowany jest na niewielkim wzniesieniu. Z jego okien możemy podziwiać piękno krystalicznie czystego jeziora. Z dwóch stron otacza go las. To sprawia, że jest idealnym miejscem zarówno do wypoczynku jak i rekreacji. Selment Resort położony jest w cichej i spokojnej okolicy gdzie ma się wrażenie, że czas płynie wolniej. W takim otoczeniu można doskonale odpocząć od zgiełku wielkiego miasta i naładować akumulatory. U nas każdy znajdzie coś dla siebie i spędzi wolny czas tak, jak lubi najbardziej.

 

KLIKNIJ I ZOBACZ FILM MIASTA EŁK Z LOTU DRONA !!!

Wędrówki po lesie z pewnością docenią miłośnicy przyrody oraz pasjonaci grzybobrania. Dorośli i dzieci poznają zalety spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bliskość jeziora daje mnóstwo możliwości, jeśli chodzi o rekreację. Zmęczeni i zapracowani znajdą wytchnienie na piaszczystej plaży, spragnieni kontaktu z naturą – wyruszą na wędrówki leśnymi szlakami. Zapaleni wędkarze na długo zapamiętają duuże ryby złowione w wodach naszego jeziora. Dzieci z radością skorzystają z bajecznie kolorowego placu zabaw. Dla fanów sportów wodnych nie lada gratką będzie rejs motorówką lub spływ kajakiem czy rowerem wodnym. Odważni i spragnieni wrażeń, wybiorą się na tajemniczą wyspę, która od wieków znajduje się na na środku jeziora i kryje w sobie wiele sekretów. Ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu może być również rejs na pokładzie bezpiecznego promu. Płynąc wzdłuż jeziora, można wygodnie siedząc podziwiać przesuwające się przed oczami krajobrazy, i całym sercem chłonąć piękno okolicy, która zachwyci morzem zieleni i bogactwem gatunków ptaków i zwierząt. Nieskazitelna przyroda sprawi, że szybko poczujesz jak szybko wracają ci siły. Rejsy i sporty wodne są nie dla Ciebie? W takim razie zapraszamy na spacer po molo. Jezioro wspaniale wygląda o zachodzie słońca. Idąc jego brzegiem dostrzeżesz grę światła i cienia, która na długo zagości w Twej pamięci.

Znajdująca się w okolicy wieś również może stać się celem ciekawych wypraw. Jej mieszkańcy z życzliwością udzielą Ci informacji na temat okolicznych atrakcji i miejsc wartych odwiedzenia. Jeżeli zechcesz, zapewnimy przewodnika, który pokaże urokliwe zakątki w najbliższej okolicy. Mazury, widziane oczami ich rodowitego mieszkańca są autentyczne i wyjątkowe, dzięki temu zobaczysz miejsca, niedostępne oczom zwyczajnego turysty.

W upalne dni zapraszamy do odpoczynku w naszym ogrodzie. Znajdziecie tam Państwo wygodne ławki i stoliki z parasolami, które są znakomitym miejscem na popołudniowy odpoczynek. Serdecznie zapraszamy również do naszej restauracji, gdzie na amatorów łakoci czekają pyszne lody, ciasta oraz orzeźwiająca oranżada.