Notice: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /home/manu/ftp/selment/wp-config.php on line 100

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/manu/ftp/selment/wp-config.php:100) in /home/manu/ftp/selment/wp-content/plugins/unread-posts/classes/class-up-unread-posts-handler-cookie.php on line 125
Atrakcje - Kolonie Resort Selment

Atrakcje

Ośrodek Wypoczynkowy Selment położony jest na delikatnym wzniesieniu w dużym kompleksie leśnym w odległości zaledwie ok. 50 metrów od brzegu jeziora Selmęt Wielki. W pobliżu znajduje się wieś. Okolica zachwyca pięknem krajobrazu i różnorodnością fauny i flory. Szeligi to prawdziwy raj dla miłośników wędkarstwa i żeglarstwa.

Selment posiada własną strzeżoną plażę z pomostem oraz plac zabaw dla najmłodszych. Goście mają możliwość skorzystania ze stołu bilardowego, stołu do gry w tenisa, świetlicy, boisk do koszykówki, piłki siatkowej i nożnej, wypożyczalni sprzętu wodnego (kajaków, łódek, rowerów wodnych, żaglówek). Dla naszych gości organizujemy loty widokowe balonem, przejażdżki konno, bryczką lub taborem cygańskim. W pobliżu kursuje kolejka wąskotorowa. Zapraszamy również na paintball i strzelanie z łuku lub broni pneumatycznej.
Serdecznie polecamy kąpiele w saunie fińskiej, która działa odprężająco i wzmacniająco, pomaga pozbyć się skutków przemęczenia i stresu oraz uwolnić ciało z toksyn. Goście do dyspozycji mają również siłownię, niezastąpioną dla wszystkich, którym zależy na poprawie kondycji i kształtowaniu sylwetki. Wieczorami w amfiteatrze organizujemy dyskoteki i ogniska z pieczeniem kiełbasek. W naszej kawiarni zawsze czekają pyszne lody.
Szeligi są doskonałą bazą wypadową do wycieczek na Litwę albo do odwiedzenia najpiękniejszych zakątków Warmii i Mazur. Zachęcamy do zapoznania się z programem organizowanych przez nas wycieczek.