Wczasy na Mazurach

W Szeligach, otoczony lasem, nad czystym jeziorem znajduje się Selment Resort. Znajdziesz tu wygodny nocleg, domową kuchnię i miłą atmosferę. Ośrodek jest znakomitym miejscem do wypoczynku od miejskiego zgiełku, popracowania nad formą i sylwetką oraz naładowania się pozytywną energią na długi czas.

Selment Resort to idealne miejsce na wczasy na Mazurach.

wczasy mazury
wczasy mazury

Proponujemy pobyty na turnusach 7, 14-dniowych. Nasi goście zostają zakwaterowani w komfortowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Zapewniamy 3 posiłki dziennie (śniadanie – szwedzki stół, obiad i podwieczorek – serwowany, kolacja – szwedzki stół). Doba hotelowa zaczyna się obiadem a kończy śniadaniem.

Zapraszamy na wypoczynek pary, rodziny i większe grupy. Dzieci do lat 3 – opłata administracyjna . Na terenie Selment Resort znajduje się plac zabaw, boiska sportowe, miejsce do pieczenia kiełbasek i nowy zadaszony amfiteatr. Teren hotelu jest ogrodzony i strzeżony przez całą dobę.

W cenie pobytu do dyspozycji naszych gości pozostaje sauna, siłownia, świetlica, stoły do ping-ponga, strzeżone kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaków, łódek, rowerów wodnych).

wczasy mazury
wczasy mazury

 

Biuro Turystyczne NEPTUN

Wymarzone wakacje, relaks, wycieczki i mnóstwo atrakcji! Te słowa najpełniej opisują ofertę, jaką ma dla Państwa nasze biuro turystyczne NEPTUN.

Od lat organizujemy wczasy nad jeziorem Selment w Szeligach k. Ełku. To właśnie tutaj możesz cieszyć się licznymi atrakcjami rekreacyjno-wypoczynkowymi z dala od miejskiego zgiełku. Magia tego miejsca pozwala każdemu odnaeźć to, czego potrzebuje. W ofercie naszego biura znajdują się wyjazdy przeznaczone zarówno dla uczniów, rodzin, firm a także seniorów i osób indywidualnych. Na specjalnie życzenie możemy zorganizować indywidualny program wycieczki lub całego pobytu.

Biuro NEPTUN powstało z myślą o zorganizowaniu wakacji, które spełnią wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Wiemy, że myśl o urlopie wzbudza w każdym uczucie błogiego relaksu, jednak konieczność zorganizowania perfekcyjnie zaplanowanego wypoczynku, często nastręcza wielu trudności i dodatkowych zadań. Aby wakacje kojarzyły się Państwu jedynie z mile spędzonym czasem, którego nie poprzedza załatwianie nieskończonych formalności i rozczarowanie – zapraszam do zapoznania się z kompleksową ofertą naszego biura turystycznego.

Sprawdź nas!

Biuro sprzedaży:  ul. Solna 5 lok 15,  20-021 Lublin

tel. 81 742 66 81 lub 535 734 179

 

Rezerwacja miejsc na wczasy: tel. 535-734-179

e-mail: wczasy@selment.com.pl