Ogniska i grille

Selment ResortMazury – Niezapomniane chwile przy ognisku i grillu!

Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym gościom wyjątkową atrakcję w postaci organizacji ogniska i grilla w urokliwym otoczeniu Selment ResortMazury. To doskonała okazja do spędzenia wspólnego czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury.

Nasza oferta obejmuje:

  • Ognisko z pieczeniem kiełbaski: Atmosfera przy ognisku to doskonały sposób na stworzenie niezapomnianych chwil. Nasz amfiteatr z miejscem na ognisko jest idealnym miejscem do relaksu i integracji. W skład wchodzi : sałatka, kiełbaska, pieczywo, napoje, obsługa, opał) ( grupa min. 40 osób dorosłych od 48,00 zł/ osoba)

  • Grill : Dla miłośników smaków grillowanych potraw przygotowaliśmy specjalne miejsce, gdzie można delektować się aromatycznymi daniami z grilla. W skład wchodzi : sałatka, dania z grilla np. kiełbasa, szaszłyk, karkówka, pieczywo, napoje, obsługa) ( grupa min. 40 osób dorosłych od 88,00 zł/osoba)

  • Kolacja przy Ognisku z pieczeniem kiełbaski : Jest to ognisko w porze kolacyjnej wraz z ciepłymi daniami kolacyjnymi. W skład wchodzi : ciepłe dania, przystawki, sałatki, kiełbasa, pieczywo, napoje, opał, obsługa) ( grupa min. 40 osób dorosłych od 134,00 zł/ osoba)

  • Biesiada Mazurska : Zabawa wraz z integracją przy ognisku z daniami gorącymi i kiełbaską z ogniska. W skład wchodzi : danie gorące, przystawki, sałatki, kiełbasa, pieczywo, napoje, opał, obsługa, możliwość skorzystania z nagłośnienia ( grupa min. 40 osób dorosłych od 186,00 zł/ osoba )

Zapewniamy pełne wsparcie i udogodnienia, aby Państwa wyjątkowe spotkanie przy ognisku i grillu było nie tylko smaczne, ale także wygodne i pełne radości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów oraz rezerwacji. W Selment Resort tworzymy atmosferę, w której każdy moment staje się wyjątkowy.

Cena od 48,00 zł/ osoba

ZAREZERWUJ !

TEL. 535 734 179

E-MAIL: SELMENT@SELMENT.COM.PL

Powyższa propozycja świadczonych usług nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

SELMENT RESORT MAZURY
Call Now Button