Pobyt dla grup zorganizowanych i wycieczek

Rezerwacje dla pobytów grup zorganizowanych w Selment Resort. Aby zarezerwować termin na pobyty dla grup zorganizowanych w Selment Resort, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami drogą telefoniczną lub mailową. 

Telefon: 81 742 66 81 lub 535 734 179 

E-mail: selment@selment.com.pl 

Biuro czynne od poniedziałku do piątku

w godzinach 9.00 – 17.00

Nasz zespół rezerwacji jest gotowy, aby udzielić wszelkich niezbędnych informacji, omówić szczegóły i pomóc w organizacji Państwa wydarzenia lub pobytu. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminów, dostępności oraz wszelkich szczegółów dotyczących planowanej rezerwacji. 

REZERWACJE – Przyjmowane są na podstawie zgłoszenia zawierającego dokładny termin przyjazdu i wyjazdu grupy (z uwzględnieniem posiłku rozpoczynającego i kończącego pobyt), ilość osób oraz imię nazwisko i numer telefonu do organizatora odpowiedzialnego za pobyt grupy. 

Przyjęciem rezerwacji terminu jest potwierdzone i podpisane z 2 stron zamówienie i wpłacenie zadatku w wysokości min 30% wartości pobytu. 

Czas na opłacenie zadatku to 7 dni po otrzymaniu zamówienia, w przypadku nie uiszczenia opłaty rezerwacja zostaje anulowana. 

Dziękujemy za zainteresowanie Selment Resort Mazury i jesteśmy gotowi sprostać Państwa potrzebom, zapewniając niezapomniane doświadczenia i doskonałą obsługę podczas Państwa pobytu.

ZAREZERWUJ !

TEL. 535 734 179

E-MAIL: SELMENT@SELMENT.COM.PL

Powyższa propozycja świadczonych usług nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

SELMENT RESORT MAZURY
Call Now Button